Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 

 kniha2-1-.gif

 Prosím zdržte se urážek a vulgarit, nesouhlas s čímkoli jde vyjádřit i slušnou cestou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

123424243

(Davidnot, 12. 7. 2018 8:48)

1 https://frapsru.ru/

Hi!

(JesusDep, 24. 4. 2018 14:26)

Hi!

BEST software for captcha breaking!

(Mashaspest, 23. 1. 2018 17:10)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


nalezenci.estranky.cz

See also:
http rucaptcha ru 811

Přátelské pozdravy

(Zedar, 12. 3. 2011 8:55)

Zdravím všechny Nalezence :-)
Povedlo se mi najít tuhle stránku a rád jsem si prohlédl fotky a zavzpomínal. Jen je škoda, že z poslední doby tu nejsou žádné fotky a popisy, snad to neznamená, že by nalezenci skončili činnost sezonou 2007. Přeju vám všem hodně zdaru, Radce pevnou ruku a hbitý meč :-)
Zedar

Gratulace

(Ondřej Rajcsányi, 24. 11. 2010 15:04)

Krásný den přeji,
gratuluji Volnému Sdružení Historického Šermu NALEZENCI k jejich založení, a rád jsem si se zaujetím prohlédl tyto stránky.
Je škoda, že se zde nevyskytují fotografie z akcí, které by Nalezenci opravdu organizovali, nebo se jich pod jménem Nalezenci alespoň zúčastnily. Uváděné fotografie jsou z akcí organizovaných OS OKS, kdy Martina Máta Nosková byla ve výboru či předsedkyní sdružení a Martin "Marat Hoštecký" byl hostem pod jménem svobodný rytíř Romantik.
Fotografie z Veselých hradních velikonoc a Šermířských loučení s létem na Rotštejně, Slavností lípy v Tatobitech či Svěcení kapličky na Dubecku, jsou právě z akcí OS OKS a nikde, a to ani při děkovačkách šermířských vystoupení není "Volné Sdružení Historického Šermu NALEZENCI" ani slovem zmiňováno. Rovněž Dny Mlsného rytíře jsou akcí svobodného rytíře Romantika v součinnosti s OS OKS. Velmi se těším, až se na těchto stránkách dočtu akci, kde budou Nalezenci opravdu účinkovat či se jí zúčastní jako pořadatelé, a myslím, že rádi se takové akce zúčastní všichni z OKS a POX, aby mohli říci: Ano na této akci jsem s Nalezenci byl a proto jsem na fotografiích na jejich stránkách.
S pozdravem Ondřej Rajcsányi

Re: Gratulace

(Romantik, 28. 11. 2010 15:03)

Jsem rád za každou reakci a příspěvek.
Tyto stránky nemají účel veřejnost balamutit tím že sdružení Nalezenci něco organizují, ale že se taky občas někde vyskytnou a svou drobnou pomocí něčí projekt podpořejí. A o tom v jakém složení se na dané akci vyskytují a jakou měrou podporují danou akci je pouze na našem rozhodnutí . Na organizátorech akce záleží jak budou prezentovat naši účast a na nás je následné rozhodnutí jestli danou akci podpoříme na podruhé. :-)

Mě se to líbí

(Chip Kratiknot, 24. 11. 2010 15:32)

Přeju mnoho úspěchů všem. Romantiku zcela chápu Tvé ruce které pouštějí meče a chápají se vařeček.
Tak hodně krásných akciček lidičky, doufám, že se při nich uvidíme.

Vrchní ochutnávač.
Chip Kratiknot